Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Uzaktan ayırma büyüsü nasıl yapılır?
Ayırma büyü çalışmaları, etkilerini uzaktan gösterecek şekilde yapılır ve uygulanır. Ayrılması istenen kişilerin birbirlerinden soğumaları, uzaklaşmaları için çalışmalar yapılırken çalışmaların yapıldığı kişilere bir şeyler vermek, yedirmek ya da içirmek gerekmez. Ayırma büyüsü yapılan kişilerin farklı şehirlerde, ülkelerde, ilçelerde olması da önemli değildir. Önemli olan bu kişilerin karşılıklı bir şekilde birbirlerinden vazgeçmeleri, karşılıklı olarak birbirlerini görmek istemez hale gelmeleri ve birbirlerinden kopmalarıdır.
Ayırma büyüsü çalışmalarıyla beraber birbirlerinden ayrılmaları istenen kişilerin aralarının bozulması için ara bozma büyüsü, birbirlerinden soğumaları için soğutma büyüsü çalışmaları ve bir arada duramayacak hale gelmeleri, birbirlerinden uzaklaşmaları için de uzaklaştırma büyüsü çalışmaları da uygulanır. Böylece daha etkili ve kısa süre içerisinde kopmaları gerçekleşir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.