Medyumlar Almanya

Ayırma büyüsü, birbirinden ayrılması istenen kişilerin birbirlerinden soğuyup uzaklaşmaları, bir arada duramayacak hale gelip kısa sürede kopmaları için yapılır.
Yapılan ayırma büyüsü çalışmaları, ara bozma, soğutma, uzaklaştırma çalışmalarıyla birlikte yapılır ki yapılan çalışmaların etkileri, enerjileri daha yoğun bir şekilde ayrılması istenen kişilerin üzerinde yoğunlaşsın ve birbirlerinden kopsunlar. Amaç o kişilerin bir arada duramayacak hale gelmelerini sağlamak, karşılıklı olarak birbirlerinden ayrılmak isteyip ayrılmalarını sağlamaktır.
Medyumlar Almanya‘da yaşayan kişiler için de çalışmalar yapabildiği için, çalışma yapılan kişinin nerede olduğu önemli değildir. O yüzden birbirlerinden ayrılması istenen kişilerin de nerede yaşadığı önemli değildir. Önemli olan karşılıklı olarak birbirlerinden ayrılmalarıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.