KENDİNE AŞIK ETME BÜYÜSÜ

Cuma günü sala vaktinde kıbleye karşı taharet ve gusül abdestiyle iki yada dört kere ŞERH İLE BERABER KUDURİYE VE KADEH DUALARINI okursa kimin niyetine olursa ol saat muhabbet elde ede ve kendini kaybeder.

Mustafa VARLI kitabından alıntıdır

BiRiNiN SiZi ÇOK SEVMESi iÇiN BÜYÜ

Bir insanı çok seviyor iseniz ancak o sizi sevmiyor iseniz bu büyü ile o kişi size en kısa zamanda sizi sevmeye başlayacaktır. Sevgisi ayrıca çok kuvvetli olacaktır.

el afak ta geçen formül şudur, yenecek bir yemek ya da nesnenin üstüne okunacak üflenecek ve de karşı tarafa yedirilecektir. Bu işlem yapılırsa karşı tarafın kendisini telef edecek kadar şiddetli ve büyük bir sevgi ile sever. Faydası tecrübe edilmiştir deniyor.

SEVDİĞİN KİŞİYİ KENDİNE AŞIK ETMEK

Sevdiğiniz kişinin de size, sizin ona aşık olduğunuz gibi aşık olması için yapılır. Kötü bir niyetle yapılmaması iyi olur. Aşk tılsımlarıyla gerçekleştirilir, bu çalışma. Yapılan çalışmanın etkisiyle sizi sevmesini istediğiniz kişi de aynı şekilde size aşk ve sevgiyle bağlanır. Sizsiz duramaz hale gelir. Yapılacak olan çalışma sadece ayrılmış olan eşlere, sevgililere yapılmaz. Beraber olan karı – kocalara, sevgililere de yapılabilir. Yapılan çalışmanın etkisiyle mutsuz beraberlikler yerini mutluluğa ve sevgiye bırakır. Huzurlu olarak ilişkiye ve beraberliğe devam edilir.

Incoming search terms:

  • sevdiğinin her dediğini yapması için dua