KENDİNE BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Bağlama büyüsü oldukça tesirli bir büyü çeşididir. Kendine bağlama büyüsü genellikle evli olan çiftler arasında ya da beraber olan sevgililerden biri çok seyahat ediyorsa yapılır. Amaç sadece çapkınlığı önlemek değil, iç huzuru da sağlamaktır. Bağlama büyüsü yapılan kişi kendine bağlama büyüsü yaptıran kişiden başkasını gözü görmez. Bir başkasıyla beraber olması mümkün olmaz. Bağlama büyülerinin en etkilisi kendine bağlama büyüsüdür. Bir kişinin gözünün sizden başkasını görmesini istemiyorsanız kendine bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz.

KONU HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALABİLMEK İÇİN “MEDYUM ŞAHMARAN” I ARAYABİLİRSİNİZ.

TELEFON : 0507 411 23 39
MAİL : medyumsahmaran@gmail.com

Incoming search terms:

  • findik buyusu
  • medyum şahmaran resimleri
  • fotoğraf yakma büyüsü

BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Bağlama büyüsü, genelde insanlar tarafından aşk büyüsü gibi anlaşılmaktadır. Bağlama büyüsü, etki olarak karşı tarafın bağlama işlemini yaptıran kişiden başkasını gözünün görmemesini sağlamak için yapılır. Yani eşi veya sevgiliyi sadık hale getirmek için yapılan bir işlemdir.
Bağlama büyüsünü özellikle eşleri iş gereği eşleri veya sevgilileri sıkça şehir dışına giden sevgililer ve evli çiftler yaptırır. Bu çalışmanın etkisiyle bağlama büyüsü yapılan kimse artık sadece eşine ya da sevgilisine bağlı hale gelir. Artık ondan başka bir bayanı veya erkeği aklından bile geçirmez. Tamamen sevgilisine ya da eşine bağlı hale gelir. Aşk büyüsü, gideni geri getirme ya da sevgiyi, aşkı, muhabbeti arttırıcı bir çalışma olarak kullanılır. Bağlama büyüsünden farklıdır. Önemli olan bir boyu bu çalışmanın etkisiyle ilişkiye, evliliğe devam etmek değildir. Bu çalışmalar, evliliğinizde veya ilişkinizde yeni bir sayfa açmanızı sağlar.
Yapılan işlem hiçbir şekilde büyü değildir. Büyü yapmak zaten hem kolay bir şey değildir hem de vebali oldukça ağırdır. Yapılan işlem tılsımlarla yapılan bir çalışmadır. Kişiyi enerjiler yoluyla doğrudan etkiler ve psikolojisinde, ruhunda, bünyesinde herhangi bir tahribata yol açmaz. Önemli olan iyi niyettir. İçinizin tamizliğidir.

KONU HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ ALABİLMEK İÇİN “MEDYUM ŞAHMARAN” I ARAYABİLİRSİNİZ.
TELEFON : 0507 411 23 39
MAİL : medyumsahmaran@gmail.com