Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşık etme büyüsü nasıl yapılır?
Aşık etme büyüsü, eğer ayrı olduğunuz eşinizi ya da sevgilinizi kendinize aşık etmek için yapılacaksa etkisini uzaktan gösterecek aşık etme büyüsü çalışmaları yapılır ve uygulanır.
Yani ayrıldığınız kişiye herhangi bir şekilde bir şey yedirmek ya da içirmek gerekmez. Kendisinin haberi olmadan yapılır aşık etme büyüsü çalışmaları.
Yapılan çalışmalar sevdiğiniz kişinin de size olan duygularının aşka, sevgiye, muhabbete dönüşmesini sağlar. Kendisinin de size bağlanmasını, aklından, kalbinden çıkamayacak hale gelmenizi sağlar.
Aşık etmek için yapılacak çalışmaların düzenli olarak uygulanması ve yapılması önemlidir. Düzenli olarak yapılan çalışmalar sevdiğiniz kişinin size bağlanmasını, size aynı duygularla aşık olmasını sağlar.

KESKİN AŞK BÜYÜSÜ

sonuç veren aşk büyüsü, kesin sonuç veren aşk büyüsü, sevdiğini kendine bağlama, sevdiğini kendine bağlama büyüsü, sevdiğini kendine bağlama büyüsü nasıl yapılır, sevdiğini kendine nasıl aşık edersin, aşık etmek için büyüler, keskin aşk büyüleri

1- Allah’a sürekli olarak o kişinin muhabbetini kazanmak için dua edilir.

2- Kevser suresi tatlı bir şey üzerine harflerinin adedi kadar okunur. Okumaya başlamadan evvel niyet edilmesi gerekir. Okuma bittikten sonra evvela allaha dua edilir. Sonrada ey bu surenin hadimleri bu sure-i şerife hakkı için bu tatlıyı yiyen kimsenin kalbine falancaya karşı allahın izni ile muhabbet ilga edin. Diye hadimlerinden yardım istenir.

3- Bir miktar su veya tatlı üzerine başında niyet edilerek yasini şerif okunur. Her mübine gelindiği zaman okunan şey üzerine 10 defa ya vedüüüd hu diye nefes edilir. Sonunda dua ve hadimlerinden yardım istenerek matluba yedirilir.

4- Bir kağıda iki adet resim çizilir. Yada sevmesi istenen kişilerin resmi yan yana konur. Veya çamur yahut balmumundan bir kız ve bir erkek heykeli yapılır.Resimlerin veya heykellerin göğüs hizasına erkek ve kızın adları ana adları ile beraber yazılır. Resimler bir daire içine alınıp 1000 defa ya vedüd denip her defasında sıcak nefesle hu diye üflenir. Ve sonunda dua edilip bu resimler yüksekçe bir yere görünecek şekilde asılır. Altına da ey Allahın mahlukatı. Bunlar birbirine sevdalıdır yazılır.

5- Matlubun yanına varmadan evvel 19 defa bismillahirrahmanirrahim. Ferdün hayyun kayyumun hakemün adlün kuddüsün anetil vücuhu lil-hayyil- kayyum okunup matlubun yanına varınca yüzüne karşı sıcak nefesle üflenir. Okuma ile üfleme arasında konuşma ve uzun yolculuk, veya başka bir meşguliyet olmamalıdır.

6- Yine muhabbet mevzusunda kuranı kerimdeki muhabbetten bahseden ayetlerden istifade edilebilir. Şöyle ki. Bu ayetler harflerinin adedi kadar yahut 1 er defa okunmaya devam edilip dua edilerek hadimlerinden yardım istenir.