Eski Sevgilimin Peşimi Bırakması İçin Büyü

Eski sevgilimin peşimi bırakması için büyü, isminden de anlaşılacağı gibi, kurtulmak istediğiniz, peşinizi bırakmasını istediğiniz ayrıldığınız, eski sevgilinizin sizden vazgeçmesi, peşinizi bırakıp sizi rahatsız etmeden hayatınızdan çıkması için yapılır.
Peşinizi bırakmasını istediğiniz eski sevgilinizin artık sizi rahatsız etmemesi için yapılacak çalışmalar olduğu için, bu noktada önemli olan o kişinin sizden soğuması ve uzaklaşmasıdır. Bu şekilde o kişi sizden soğuduğu zaman, sizinle bir arada duramayacak hale geldiği zaman kendisi sizi aramaz, sormaz hale gelir. Aklından, kalbinden tamamen çıkartır sizi ve peşinizi bırakması gerçekleşir.
Bu çalışmalar da soğutma büyüyle birlikte uzaklaştırma ve ayırma büyüleriyle birlikte yapılır. Böylece yapılan çalışmaların enerjileri istediğiniz eski sevgilinizden kurtulmanızı sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.